KONST / Litografier / Färglitografi 15915266
nr 1591 5266
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 355/360, Lofoten. Färglitografi, bildmått: 44x61 cm, yttermått inklusive ram: 63x78 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:10:39
500 kr
600 kr